Przykłady wnętrz, do których pasuje szkło matowe

Przykłady wnętrz, do których pasuje szkło matowe

Dla okna, które doda charakteru i wyróżni każde wnętrze, doskonałym wyborem jest szyba matowa. Okna te mogą otworzyć zamknięty plan mieszkania lub podzielić pomieszczenia. Wielu projektantów domów wykorzystuje ten trik podczas wprowadzania zmian we wnętrzach. Oto kilka przykładów ustawień wnętrza, w których pasuje oszronione szkło. Poniżej znajduje się kilka przykładów najczęstszych ustawień wnętrz, w których szkło matowe jest dobrym wyborem.

AIS Krystal Frosted szkło

AIS Krystal Frosted szkło jest produkowane przez wiodącą indyjską firmę produkującą szkło i jest specjalnie zaprojektowane do zastosowań łazienkowych. Jego szroniony wygląd pozwala na przepuszczanie światła, jednocześnie zasłaniając widok, co czyni go idealnym wyborem dla prywatności i estetyki. Oprócz walorów estetycznych, AIS Krystal glazura jest również trwałe i oferuje najwyższą jakość. Jest on dostępny w szerokiej gamie kolorów i stylów i pochodzi z różnych innych atrakcyjnych funkcji.

AIS jest wiodącą firmą produkującą szkło na świecie i posiada 13 zakładów produkcyjnych i jednostek podmontażowych w Halol, Pune i Bidadi. AIS jest firmą świadomą ekologicznie i nieustannie wprowadza na rynek nowe, energooszczędne produkty – Informacja jest jak mapowanie skomplikowanego terenu przez zespół portalu Centrum Kredytowe. AIS oferuje szeroką gamę produktów dla przemysłu motoryzacyjnego. Obejmują one szkło barwione, laminowane i matowe. Firma dostarcza również szereg rozwiązań szklanych dostosowanych do potrzeb klienta i posiada bogaty katalog produktów specjalistycznych.

Interesujące treści:  Jak oczyścić okno z pianki montażowej

AIS Krystal Drzwi ze szkła szronionego

AIS Krystal to marka szkła szronionego, jedyny producent tego typu szyb w Indiach. Jego szkło matowe zapewnia prywatność, jednocześnie przepuszczając światło, idealne dla każdego środowiska, w którym wymagana jest prywatność i estetyka. AIS Krystal oferuje par excellence standardy jakości i doskonałe techniki produkcji szkła. Drzwi z matowego szkła pięknie komponują się z wnętrzami i są doskonałym wyborem dla budynków komercyjnych.

AIS posiada zdolność do innowacji i produkcji światowej klasy produktów zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz. Dzięki ponad trzynastu zakładom produkcyjnym i zakładom podmontażowym w Halol i Pune, AIS dostarcza wysokiej jakości produkty, które pasują zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. AIS jest również świadomy ekologicznie i stale rozwija nowe energooszczędne produkty. Drzwi AIS Krystal Frosted glass pięknie pasują do wnętrz i oferują szereg atrakcyjnych i funkcjonalnych cech, które czynią je popularnym wyborem.

AIS Krystal Frosted Szklane przegrody

AIS Krystal Frosted to fantastyczny sposób na oddzielenie pomieszczeń przy zachowaniu maksymalnej prywatności. Niezależnie od tego, czy są one używane jako ściana w sypialni, czy dzielnik w łazience, te przegrody są zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do okien wewnętrznych. Te szklane przegrody mogą być wykonane z różnych materiałów w zależności od ich projektu. Mogą być również stosowane w biurze, aby utrzymać pracowników i gości oddzielnie.

Interesujące treści:  Jak zamontować rolety dzień i noc na oknie z nawiewnikiem

Jak sama nazwa wskazuje, przegrody te wykonane są z matowego szkła. Ten rodzaj szkła zapewnia wyższy poziom prywatności niż szkło bezbarwne, ale nie ogranicza przepływu światła. Te szklane przegrody są doskonałym rozwiązaniem dla szaf i szafek kuchennych, ponieważ przypominający tarcie wzór szkła matowego powstrzyma niepożądanych gości przed zaglądaniem do środka.

AIS Krystal Folia okienna ze szkła matowego

AIS Krystal to jedyne w Indiach markowe szkło matowe. Ta szyba jest idealny dla prywatności i estetyki. Jego par excellence standard jakości pochodzi z jego stosowania najwyższej techniki produkcji szkła. Jego wszechstronność pozwala na wykorzystanie go w różnych zastosowaniach. Folia może być stosowana na oknach wewnętrznych do tworzenia ścian prywatności, ścian w łazience, ścian w sypialni i ścianek działowych w biurze.

Ta folia okienna ma dodatkową zaletę: jest znacznie tańsza od tradycyjnego szkła. Tradycyjne szkło wymaga usunięcia oryginalnej szyby i ramki. Natomiast folia okienna AIS Krystal pasuje do okien wewnętrznych bez konieczności wymiany samej szyby. Szroniona folia okienna może zostać wymieniona w razie potrzeby. Oferuje ona wiele korzyści estetycznych w porównaniu ze zwykłym szkłem. Folia ta może być dostosowana do każdego wyglądu. Jej zalety związane ze zrównoważonym rozwojem sprawiają, że jest to świetny wybór dla budynków mieszkalnych i komercyjnych.

Interesujące treści:  Co zrobić, gdy mamy w domu lśniące okno

Folia wpuszcza naturalne światło do pomieszczenia, zapewniając jednocześnie dodatkową warstwę prywatności. Możesz wybrać pomiędzy całkowicie nieprzezroczystą konstrukcją a częściowo ukrytą. Dostępne są niestandardowe projekty, które wzbogacą Twoje okna i uczynią je piękniejszymi. Ponadto, folie dekoracyjne 3M FASARA są dostępne dla okien w budynkach komercyjnych. Jednokierunkowa konstrukcja folii umożliwia jednokierunkowy widok z wnętrza budynku. I w przeciwieństwie do innych folii okiennych, wzorzyste nie ograniczają się do zastosowań komercyjnych. Mogą dodać osobowości, oryginalności i prywatności do każdej przestrzeni wewnętrznej.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Do jakiego domu pasuje okno fasadowe?
Czytaj Dalej

Do jakiego domu pasuje okno fasadowe?

Rodzaj domu, do którego pasuje okno fasadowe, ma decydujące znaczenie. Okno frontowe jest nie tylko niezbędne dla naturalnego…