Jak nakleić matową folię na okno w łazience

Jak nakleić matową folię na okno w łazience

Jeśli zastanawiasz się, jak nałożyć matową folię na oszronioną folię okienną, nie jesteś sam. Internet jest pełen porad i wskazówek dotyczących nakładania matowej folii okiennej. Czytaj dalej, aby uzyskać kilka łatwych porad DIY dla oszronionej folii okiennej, od Saran Wrap do oszronionej folii okiennej Coavas i 3-D tęczowej folii Rabbitgoo. Jeżeli jesteś w pośpiechu i chcesz mieć zainstalowaną folię okienną przed wyjściem z domu, oto kilka prostych kroków do wykonania.

Saran Wrap

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak nałożyć matową folię na małe okno łazienkowe, czytaj dalej! Ta prosta procedura pozwoli Ci uzyskać wspaniały zabieg okienny w krótkim czasie. Aby rozpocząć, oczyść okno wodą z mydłem. Następnie umieść folię w oknie. Wygładzaj ją ręcznie i pamiętaj, aby dopasować ją, gdy jest mokra. Jeśli obawiasz się, że jest zbyt gruba, użyj ściągaczki, aby pozbyć się nadmiaru wody. Podczas nakładania folii, będziesz chciał osiągnąć przyczepność 4 rogów, z dwoma do trzech milimetrów przerwy między każdym rogiem.

Coavas frosted window film

Jeśli chciałbyś mieć trochę więcej prywatności w swojej łazience, rozważ zainstalowanie Coavas frosted window film dla okien w łazience. Ten film jest w czterech różnych kolorach, każdy oferuje inny poziom prywatności. Ty możesz kupować ten okno film online lub przy detalicznym sklepem. Kolor LEMON CLOUD oferuje stylowy motyw kwiatowy i tęczowy film. Jest trwała i łatwa w użyciu, posiada dożywotnią gwarancję.

Ta łazienkowa folia okienna zapewnia wysoki poziom prywatności (oceniony na cztery z pięciu), jednocześnie wpuszczając mnóstwo naturalnego światła. Folia jest łatwa do nałożenia i nie wymaga użycia kleju. Przylega do szyby dzięki statycznemu przyleganiu zamiast kleju. Będzie trwała przez lata, zapewniając, że okna łazienkowe nie stracą swojego przyciemnionego stylu.

Interesujące treści:  Jak zrobić choinkę z lampek wiszących na oknie

Kolejną zaletą Coavas oszronionej folii okiennej jest to, że wygląda profesjonalnie i jest stosunkowo łatwy w instalacji. W przeciwieństwie do zasłon i żaluzji, nie wpłynie na estetykę Twojej nieruchomości do wynajęcia. Upewnij się jednak, że sprawdzisz ze swoim właścicielem przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian w folii okiennej lub obróbce okiennej. Nie będziesz musiał zmieniać okien w swojej łazience, jeśli zdecydujesz się na wynajem lokalu. A ponieważ jest to tanie i łatwe do zainstalowania, nie będzie miało żadnych trwałych skutków dla wynajmowanej nieruchomości. Chociaż te opcje folii mogą nie być najlepsze dla Twoich potrzeb, nie wpłyną one na jakość wynajmowanej nieruchomości.

Oprócz tego, że jest trwały, szroniona folia okienna Coavas do łazienek również wygląda świetnie. Blokuje 96% promieni słonecznych i pomaga Twojemu domowi zachować chłód podczas letnich miesięcy. Utrzymuje również ciepło w zimie, zwiększając wydajność energetyczną. Folia jest łatwa w aplikacji i nie wymaga użycia kleju. Dodatkowo, jest łatwa do usunięcia i ponownego użycia. Jedną z jedynych wad Coavas mrożonej folii okiennej dla okien łazienkowych jest to, że wskazówki nie są bardzo jasne. Ale ogólnie rzecz biorąc, ten film jest wart swojej ceny.

Oprócz zapobiegania promieniom słonecznym i ciepłu z wejścia do łazienki, Coavas frosted window film for bathrooms również pomaga poprawić prywatność. Folia może skutecznie zablokować 95% widoku i zapobiegnie niechcianym wścibskim oczom. Jednak folia jest drażniąca dla tych, którzy stoją obok niej. Jest to jednak świetna opcja, jeśli nie chcesz rezygnować z prywatności. Oprócz tego, że są funkcjonalne, folie okienne są niedrogimi ulepszeniami domu. Odzyskasz swoją prywatność i styl bez wydawania dużej ilości pieniędzy.

Interesujące treści:  Jak otworzyć uchylone okno od zewnątrz

Możesz również rozważyć inny rodzaj folii okiennej dla okien łazienkowych. Coavas frosted film dla okien łazienkowych może dać Ci prywatność, którą chcesz bez kłopotów z zatrudnianiem eksperta od obróbki okien. Film okienny dla okien łazienkowych jest znacznie bardziej przystępny niż zakup szkła matowego. I jest łatwa w instalacji, zajmując mniej niż pięć minut. Możesz zaoszczędzić setki dolarów, stosując ją samodzielnie.

Tęczowa folia 3-D Rabbitgoo

Jeśli rozważasz zainstalowanie obróbki okiennej, rozważ zakup tęczowej folii okiennej 3-D Rabbitgoo. Ta folia okienna ma piękne mozaikowe wzory i nie wymaga żadnego kleju ani instalacji. Jest również łatwy do usunięcia i ponownego nałożenia i oferuje dodatkowe korzyści w postaci dekoracji i ochrony prywatności. Folia nie jest przeznaczona do stosowania w łazienkach, ale stanowi świetną alternatywę dla drogich, nieporęcznych zasłon.

Folia posiada wzór, który jest nieregularny i odbija światło we wszystkich kierunkach, co daje atrakcyjny wizualnie efekt. Wzór ten nie jest rzeczywistym kolorem, więc światło prześwitujące przez folię daje efekt tęczy. Ponadto, folia ta blokuje 99% promieni UVA i UVB. Dzięki temu folia jest zarówno piękna, jak i funkcjonalna. Zapobiega odblaskom i blokuje 80% szkodliwych promieni UV. Pozwala również na wnikanie naturalnego światła słonecznego do pomieszczenia.

Interesujące treści:  Jakie wentylowane okno łazienkowe jest najlepsze do łazienki?

Kolejną zaletą tej folii okiennej jest łatwość jej aplikacji. Instalacja tej folii jest bardzo łatwa i wymaga tylko wody, więc nie będziesz musiał się martwić o używanie klejów. Ponieważ przykleja się do szkła za pomocą statyki, może być ponownie użyta, więc nie będziesz musiał się martwić o uszkodzenie folii. Folia jest również wielokrotnego użytku, co sprawia, że jest to świetna opcja, jeśli obawiasz się uwolnienia substancji chemicznych.

Jeśli szukasz folii okiennej, która poprawia prywatność i blokuje światło, trójwymiarowa tęczowa folia okienna Rabbitgoo to świetny wybór. W przeciwieństwie do tradycyjnego przyciemniania okien, folia prywatności może całkowicie zablokować światło przed wejściem do Twojej łazienki. Zapewnia widoczność bliską 0% w obu kierunkach. Ponadto jest to dobry wybór, jeśli szukasz poprawy prywatności lub po prostu zwiększenia estetyki swoich okien.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Z czego składa się okno?
Czytaj Dalej

Z czego składa się okno?

Kiedy patrzysz na okno, możesz być zdezorientowany, aby dowiedzieć się, z czego dokładnie się składa. Dla większości właścicieli…
Jakie okno jest najlepsze do sauny?
Czytaj Dalej

Jakie okno jest najlepsze do sauny?

Jeśli chcesz zainstalować okno do sauny, musisz wziąć pod uwagę kilka czynników. Szkło hartowane wytrzyma wysokie temperatury panujące…