Czy okno balkonowe z dwustronną klamką i zamkiem jest lepsze od zwykłego?

Czy okno balkonowe z dwustronną klamką i zamkiem jest lepsze od zwykłego?

Jeśli masz balkon w swoim mieszkaniu lub condo, może być sensowne rozważenie zainstalowania dwustronnej klamki i zamka w oknach. Takie okna zapewnią Ci większe bezpieczeństwo, pozwolą na szybszą wymianę powietrza i zmniejszą przepuszczalność wzroku. Możesz je również wykorzystać w przypadku balkonów w stylu Deck i Juliet. Więcej informacji znajdziesz w poniższych linkach.

Szybsza wymiana powietrza

Jeśli szukasz okna balkonowego, które pozwala na szybszą wymianę powietrza, powinieneś wybrać takie z dwustronną klamką i najlepiej z blokadą. Dwustronna klamka zapewnia dobrą ochronę termiczną i pełną ochronę przed zimnym powietrzem. Jeśli wolisz klamkę jednostronną, możesz zdecydować się na podstawowy model bez specjalnych funkcji. Jednostronne klamki to również wygodna opcja.

Interesujące treści:  Jakie okno jest najlepsze do drzwi wejściowych?

Bardziej bezpieczne

Okno balkonowe z dwustronnym zamkiem i klamką jest bardziej bezpieczne niż zwykłe. Ta kombinacja zamka i klamki wykonana jest z hartowanych stalowych haków, które zaczepiają o zaczep bezpieczeństwa w ramie. Nie ulega on mechanicznemu zużyciu i nie wymaga smarowania. Zabezpieczenie jest jeszcze bardziej ulepszone dzięki zastosowaniu komponentów elektronicznych i mechanicznych. Komponent NT comfort został zaprojektowany tak, aby był prosty i bezpieczny, dzięki czemu otwieranie i zamykanie jest wygodniejsze niż kiedykolwiek.

Interesujące treści:  Jak zrobić okno z plexi

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Firana gipiurowa na okno balkonowe
Czytaj Dalej

Firana gipiurowa na okno balkonowe

Istnieją dwa podstawowe rodzaje firan gipiurowych: plisowane i krawatowe. Zasłony plisowane mają wygląd tradycyjnej koronkowej zasłony, natomiast zasłony…