Jakie kraty antywłamaniowe będą dobre na balkon?

Jakie kraty antywłamaniowe będą dobre na balkon?

Wybierając kraty okienne, należy upewnić się, że te, które wybierzemy, będą odporne na demontaż przy użyciu konwencjonalnych narzędzi. Aby tak się stało, muszą być przykręcone lub zakończone innym rodzajem śruby. Oprawy antywłamaniowe są niezbędne w przypadku szybów świetlnych w piwnicach. Muszą one występować z dodatkową kratką świetlną. Można też rozważyć zakup antywłamaniowej oprawy oświetleniowej na balkon.

Niewidoczne kraty okienne

Zastosowanie niewidocznych krat okiennych na balkonie to doskonały sposób na poprawę bezpieczeństwa, bez uszczerbku dla widoku. Najlepsze jest to, że nie ma żadnych przewodów widocznych dla intruzów! Istnieje wiele krat na rynku i można wybierać spośród różnych wzorów, kolorów i materiałów. Instalacja jednego jest łatwiejsza niż mogłoby się wydawać. Oto kilka rzeczy, o których należy pamiętać przed zainstalowaniem niewidocznej kratki okiennej na balkonie:

Interesujące treści:  Jaka kanapa ze schowkiem będzie najlepsza na balkon?

Te kratki nie są tak naprawdę niewidoczne, ale nadal są dobre na balkon. Są one wykonane z cienkich drutów i są przymocowane do ściany za pomocą linek. Stałe niewidoczne kraty okienne nie są ruchome po instalacji, więc są najlepsze dla balkonów lub domów bez dodatkowych konstrukcji. Upewnij się, że masz solidną betonową ścianę i nie instaluj ich na ścianach sztucznych lub drewnianych!

Giroblok teleskopowa listwa antywłamaniowa

Giroblok teleskopowa listwa antywłamaniowa to idealne rozwiązanie do okiennic. Ta stalowa rura jest mocowana do okiennic i wysuwa się do płyt obudowy na ścianie. Dla zwiększenia bezpieczeństwa wyposażona jest w klucz bezpieczeństwa. Po zamocowaniu pręt blokuje okiennice i uniemożliwia włamywaczowi włamanie. Wykonany jest z wytrzymałej stali i jest łatwy w montażu.

Interesujące treści:  Czy żywica jest dobrym podłożem na balkon?

Barnett Aldon Ironworks kraty okienne standardowe

Standardowe kraty okienne to świetna opcja dla balkonów lub okien, które potrzebujesz dodatkowej ochrony przed żywiołami. Te kraty okienne spełniają potrzeby estetyczne i architektoniczne, a jednocześnie pozwalają na otwieranie i zamykanie okna. Ponadto odstraszają one większość włamywaczy i pozwalają na łatwą ucieczkę w razie zagrożenia. A dzięki prostej konstrukcji są atrakcyjne wizualnie. Ale co sprawia, że są tak dobre?

Grimpo K standardowe kraty okienne

Grimpo K to najnowszy dodatek do oferty. Kratki te montowane są na okrągłych i kwadratowych rynnach i są bardzo widoczne, szczególnie w nocy. Kraty wyposażone są w pionową listwę przeciwwłamaniową, która uniemożliwia napastnikom wejście na rurę. Dostępne są w różnych rozmiarach, przy czym kratki okrągłe dostępne są w średnicach 50, 60 i 75 mm.

Interesujące treści:  Czym pokryć balkon zamiast płytek

Można wybrać jeden z trzech rodzajów krat okiennych: bez kraty, z kratą i standardową. Wielu producentów okien montuje kratkę pomiędzy dwoma taflami szkła. Dzięki temu nie musisz się martwić o czyszczenie listwy okiennej ani o czyszczenie otaczających ją ram okiennych. Możesz również wybierać spośród różnych kratek, które są zwykle instalowane po zewnętrznej stronie okna.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Jak zrobić hamak na balkonie
Czytaj Dalej

Jak zrobić hamak na balkonie

Jeśli chcesz powiesić hamak na balkonie, musisz wiedzieć, jak znaleźć bezpieczny słup. Zidentyfikuj belkę stropową lub ścianę i…
Jak zacienić balkon w bloku
Czytaj Dalej

Jak zacienić balkon w bloku

Jeśli mieszkasz w bloku, być może zastanawiasz się, jak możesz zacienić swój balkon. Na szczęście istnieje wiele sposobów…