Czym wyróżniają się pralko-suszarki slim?

Czym wyróżniają się pralko-suszarki slim?

Suszenie ubrań bywa niezwykle czasochłonne. Niekiedy warunki w domu, czy te poza nim (na przykład gdy wywieszamy rzeczy na balkonie czy tarasie) niekoniecznie sprzyjają szybszemu schnięciu materiałów. Co możemy zrobić w takiej sytuacji? Najlepszym rozwiązaniem wydaje się zakup nowoczesnej suszarki automatycznej. Jednak co w przypadku, gdy nasza łazienka nie jest zbyt duża? To idealny moment, aby rozważyć wybór pralko-suszarki slim!

Suszarka do małej łazienki

Przestrzeń w małej łazience wymaga odpowiedniego zagospodarowania. Każdy centymetr jest tutaj na wagę złota. Musimy przemyśleć, jak rozstawić sprzęty czy meble, ale również elementy armatury łazienkowej. A co jeżeli nasza przestrzeń ledwo pozwala na wstawienie pralki, a nam zależy jeszcze na miejscu do suszenia ubrań?

Interesujące treści:  Duża lodówka Side by Side – co warto o niej wiedzieć?

Oczywiście możemy pomyśleć o suszarce, którą zawiesimy nad wanną lub innym sposobie na jej tymczasowe rozkładanie. Okazuje się, że takie urządzenia jak pralki i suszarki możemy postawić w pionie, dzięki czemu oszczędzamy sporo wolnej przestrzeni. Ciekawym wyborem są także pralko-suszarki slim. Są małe, zgrabne i idealnie mieszczą się w niewielkich łazienkach!

Czym zaskoczą Cię pralko-suszarki slim?

Skoro dostępne są na rynku pralki slim, to nie trzeba było czekać długo na kolejne rozwiązanie, jakim są w tym przypadku wąskie pralko-suszarki. To odpowiednie rozwiązanie do wąskich pomieszczeń, ale także tych, które nie mogą pochwalić się zbyt dużym metrażem.

W przypadku pralko-suszarek slim należy zwrócić uwagę na to, jaki jest ich załadunek. Oczywiście będzie on nieco mniejszy niż w przypadku standardowych urządzeń. To jednak cecha, która nie zaważy zbytnio na funkcjonalności sprzętu. Pralko-suszarki slim cieszą się coraz większą popularnością i nie ma co się temu dziwić – w wielu mieszkaniach łazienki są naprawdę małe, a użytkownik nie ma miejsca na wydzielenie osobnej pralni.

Interesujące treści:  Minimalistyczny design w łazience: jak wykorzystać brodzik z odpływem linijnym w nowoczesnej aranżacji?

Pralko-suszarka do ubrań od marki Samsung – postaw na nowoczesność!

Pralko-suszarka bębnowa w wersji odchudzonej to więc idealne rozwiązanie dla wielu użytkowników. Ale jakich funkcji i rozwiązań możemy spodziewać się na przykład po urządzeniach od marki Samsung?

Dostępne w asortymencie suszarki i pralko-suszarki różnią się od siebie nie tylko wymiarami, ale także zastosowanymi w ich przypadku technologiami. Postaw na model z funkcją Air Wash, który pomoże odświeżyć ubrania i usunąć nieprzyjemne zapachy. A to wszystko bez udziału wody i detergentów! Oto funkcja , która zapewnia skuteczne odświeżanie ubrań. Nieprzyjemne zapachy oraz bakterie są usuwane poprzez zastosowanie bardzo ciepłego powietrza.

A może interesują Cię dodatkowe drzwi AddWash™? Umożliwiają dodawanie zapomnianych ubrań właściwie na każdym etapie prania. Ułatwiają też wietrzenie wnętrza bębna.

Interesujące treści:  Jaki zlewozmywak granitowy z ociekaczem powinniśmy wybrać?

Wybierając pralko-suszarki marki Samsung zyskujesz znakomite rezultaty, a jednocześnie dbasz o tkaniny. To tylko przykładowe funkcje, jakie mogą mieć wybrane pralko-suszarki. Podczas wyboru wariantu slim, upewnij się, że urządzenie posiada te rozwiązania, na których Ci zależy.

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Zlewozmywak – jak wybrać mądrze?
Czytaj Dalej

Zlewozmywak – jak wybrać mądrze?

Zlewozmywak to element, bez którego nie wyobrażamy sobie  kuchni. Używamy go podczas przygotowywania posiłków, jest odporny na uszkodzenia…