Czy szafa skośna jest dobra do pokoju dziecka?

Czy szafa skośna jest dobra do pokoju dziecka?

Czy szafa skośna jest dobra do pokoju dziecka? To zależy od tego, jak ją wykorzystasz. Można wykorzystać skrzynie jako półki na książki lub stare szklane słoiki i puszki do przechowywania przyborów piśmienniczych i innych przedmiotów. Możesz również użyć skrzynek jako organizerów przy łóżku lub ułożyć je jeden na drugim. Zapewnią one dodatkowe miejsce do przechowywania i wygodny sposób na przechowywanie zabawek i ubrań.

Wykorzystanie skrzyń jako regałów

Skrzynie można wykorzystać jako regały na książki lub jako organizery przy łóżku w pokoju dziecka. Można je montować na ścianach lub układać jedna na drugiej. Używanie ich jako półek w skośnej szafie do pokoju dziecięcego to świetny sposób na zmaksymalizowanie miejsca do przechowywania i maksymalne wykorzystanie przestrzeni.

Inną opcją tworzenia półek na książki w pokoju dziecka jest wykorzystanie skrzynek na mleko. Te wytrzymałe pojemniki do przechowywania są stosunkowo niedrogie i występują w różnych kolorach i kształtach. Użycie plastikowych skrzynek po mleku może sprawić, że regał będzie atrakcyjny dla dziecka, ponieważ są one w różnych kolorach i łatwo je wytrzeć. Można nawet dodać opaski ściągające, aby wzmocnić półki.

Inną opcją budowania regałów na książki jest użycie słupków ogrodzeniowych z PCV, które są dostępne w centrach domowych już za 8 dolarów. Użycie tych słupków tworzy drugi poziom do przechowywania paperbacków i podwaja liczbę książek na wyświetlaczu. Ogólną zasadą dla regałów jest wypełnienie ich w około 75 procentach książkami, w 20 procentach przedmiotami dekoracyjnymi i w pięciu procentach pustą przestrzenią.

Trzecim sposobem na wykorzystanie skrzynek jest przekształcenie ich w schowki na buty. Pomaluj trzy lub cztery z nich na wesołe kolory i ułóż je obok siebie, aby uzyskać więcej miejsca do przechowywania. W ten sposób Twoje dziecko będzie miało wystarczająco dużo miejsca do przechowywania wyższych butów i obuwia. Możesz również użyć pistoletów do klejenia, aby ozdobić skrzynki i dodać siedzenie. Siedziska można wykorzystać nawet do przechowywania zabawek lub małych akcesoriów.

Interesujące treści:  Jaką szafę z biurkiem w środku wybrać do pokoju?

Wykorzystanie starych szklanych słoików lub blaszanych puszek do przechowywania artykułów piśmienniczych

Wykorzystanie starych szklanych słoików lub blaszanych puszek wielokrotnego użytku jako pojemników do przechowywania to niedrogi i łatwy sposób na zorganizowanie artykułów piśmienniczych w pokoju dziecka. Możesz je wypełnić kolorowymi artykułami piśmienniczymi, takimi jak podkładki pod babeczki lub skrawki tkanin. Możesz umieścić słoiki na otwartych półkach lub w szafce. Jeśli chcesz dodać więcej miejsca do przechowywania, użyj bardzo dużych słoików, ponieważ mają szerokie brzegi i łatwo do nich sięgnąć.

Używanie starych szklanych słoików lub puszek wielokrotnego użytku do przechowywania artykułów piśmienniczych to kolejny świetny sposób na zorganizowanie skośnej szafy. Możesz użyć słoików o różnych rozmiarach i pomalować je tak, by pasowały do wystroju pokoju. Możesz również użyć pokrywek od słoików, aby zrobić pojemniki na długopisy do pokoju dziecka.

Wykorzystanie skośnych szaf jako jednostek do przechowywania

Wykorzystanie skośnych szaf jako jednostek do przechowywania może być świetnym sposobem na podzielenie dużego pokoju na dwa oddzielne obszary do przechowywania. Łatwiej jest dostosować wnętrze do dwóch różnych potrzeb przechowywania niż używać dwóch oddzielnych szaf. Możesz również wybrać szafę z adaptowalnym wnętrzem, co pozwala podzielić je zgodnie z tym, ile miejsca potrzebujesz na ubrania każdej osoby. Alternatywnie można kupić szafę z lustrzanymi drzwiami, a na przeciwległej ścianie zamontować drążek na ubrania Mulig.

Używając skośnych szaf jako jednostek do przechowywania w pokoju dziecka, musisz pamiętać o oznaczeniu pojemników na przechowywane w nich przedmioty. Zastosowanie etykiet na pojemnikach sprawi, że nie będą się one ze sobą mieszać, a także ułatwi znalezienie rzeczy. Pokój dziecka może także korzystać z pod łóżkiem magazyn z wysuwanymi szufladami dla koców, poduszek i prześcieradeł. Można również umieścić na ścianach haki i półki i wykorzystać je do powieszenia plecaków.

Możesz również użyć stojaka na rolki ręczników papierowych jako magazynu. To świetny sposób na przechowywanie zabawek, zegarków, gumek i innych akcesoriów, które nie mieszczą się w komodzie. Możesz również powiesić metalową blachę na ścianie, aby powiesić inne przedmioty, takie jak misie i wypchane zwierzęta. Innym kreatywnym pomysłem jest wykorzystanie schowków pod podłogą. Możesz również zainstalować w tych schowkach podnoszone drzwi na zawiasach, co pomoże Ci zmaksymalizować przestrzeń w sypialni.

Interesujące treści:  Jaka szafa jest dobra do uprawy roślin w domu?

Skośne szafy mogą podwoić się jako półki na książki. W ten sposób Twoje dziecko może się bawić bez konieczności wchodzenia po drabinie. Może również podwoić się jako miejsce do przechowywania zabawek i mały kącik do czytania. Możesz również uatrakcyjnić go, używając różnych rodzajów książek. Te pomysły nie są tylko dla nastolatków. Można je wykorzystać również w salonie lub pokoju dziecka.

Używanie łóżek na poddaszu jako jednostek do przechowywania

Używanie łóżek na poddaszu jako jednostek do przechowywania w “pokoju dziecka” to świetny sposób na zaoszczędzenie miejsca na podłodze, a jednocześnie danie dziecku dużo miejsca do przechowywania. Możesz wykorzystać przestrzeń pod łóżkiem na poddaszu do przechowywania przyborów szkolnych, zabawek i ubrań. Drewniane biurko z szufladami pod nim sprawia, że nauka jest przyjemna i wygodna. Łóżko na poddaszu zapewnia również więcej miejsca na podłodze, ponieważ pozostawia o wiele mniej miejsca na bałagan.

Niektóre łóżka na poddaszu mają wbudowane biurka, co zapewnia więcej miejsca na stole i wygodny dostęp do górnego poziomu. Te z drabinką pod kątem mają barierki zabezpieczające przed wypadnięciem dziecka. Dwie płaskie szuflady to dobre miejsce do przechowywania przyborów szkolnych. Inne opcje przechowywania obejmują cztery półki pod podnóżkiem, a także szafkę do przechowywania. Jeśli przestrzeń w pokoju dziecka jest problemem, łóżko na poddaszu może również służyć jako zabawne pudełko na zabawki dla dziecka.

Decydując się na układ łóżka na poddaszu dla dziecka, rozważ rodzaj mebli, które w nim umieścisz. Możesz umieścić pod nim kącik do zabawy lub dodatkowe łóżko podwójne. W zależności od wieku dziecka możesz stworzyć pod łóżkiem miejsce do zabawy lub przestrzeń, która nadaje się do odrabiania lekcji i nauki. Łóżko na poddaszu z miejscem do przechowywania to świetny sposób na zaoszczędzenie miejsca, a jednocześnie zapewnienie dodatkowego miejsca do przechowywania.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś rozważyć jest to, ile masz miejsca. Główny powód że dzieci pokoje no mają dużo przestrzeń jest ponieważ tam jest mało poziomy przestrzeń. Oznacza to, że masz więcej miejsca na podłodze do dekoracji. Możesz również włączyć wbudowane przechowywanie w dolnej części łóżka na poddaszu. Możesz też dodać pod spodem biurko, regał na książki lub namiot.

Interesujące treści:  Jak wybrać szafę na całą ścianę w sypialni

Wykorzystanie przestrzeni pod łóżkiem do przechowywania

Wykorzystanie przestrzeni pod łóżkiem do przechowywania to proste rozwiązanie problemów z przechowywaniem. Przestrzeń ta jest szczególnie przydatna do przechowywania dodatkowych koców i sezonowych ubrań. W zależności od wielkości łóżka, możesz umieścić pod nim różne przedmioty do przechowywania. Możesz również umieścić pod nim zamykaną skrzynię, aby zabezpieczyć ją przed złodziejami. Dobrym wyborem jest również skrzynia do przechowywania na kółkach.

Tworząc miejsce do przechowywania pod łóżkiem, możesz wykorzystać stare skrzynki po owocach jako półki na buty. Nie tylko wyglądają uroczo, ale są też poręcznym rozwiązaniem do przechowywania. Możesz je zdobyć na targach rolnych, a nawet na eBayu. Następnie możesz je ułożyć w ładny sposób na górze szafy. Wykorzystaj tę przestrzeń do dodatkowego przechowywania, a Twoje dziecko będzie Ci za to wdzięczne.

Jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca na tradycyjną szafę, rozważ użycie regałów wokół łóżka. Te szafki mają półki na górze, które możesz wypełnić kostkami do przechowywania. Wiszący organizer z wieloma haczykami to kolejna opcja przechowywania. Ja cechuje 21 w pełni regulujących haczyków i wielokrotne poziomy dla maksymalnej pojemności. Jeżeli ty no chcesz instalować pełnowymiarową szafę, ty możesz zawsze montować je nad drzwiami lub ścianą.

Aby zaoszczędzić miejsce w pokoju dziecka, rozważ schowek na ściance kolankowej. Taka przestrzeń to idealne miejsce na komodę. Zwykła komoda nie zmieściłaby się w skośnej ścianie, ale stolik boczny lub schowek na kolanach będzie idealnie pasował. Możesz również dodać boczną szufladę, aby wykorzystać ją do przechowywania w pobliżu łóżka.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Wybór wąskiej szafy do przedpokoju
Czytaj Dalej

Wybór wąskiej szafy do przedpokoju

Jeśli jesteś przyciśnięty do przestrzeni i nie chcesz zadowolić się szafą pięciokątną, istnieje wiele alternatyw dla tego typu…
Jakie meble do salonu wybrać z szafą
Czytaj Dalej

Jakie meble do salonu wybrać z szafą

Jeśli planujesz zakup nowej szafy do salonu, powinieneś wiedzieć, jakie rodzaje mebli są odpowiednie do danego pomieszczenia. Należą…