Jak odświeżyć swoją szafę

Jak odświeżyć swoją szafę

Masz kilka pomysłów na odświeżenie swojej szafy. Po pierwsze, możesz zatrudnić stylistę, który pomoże Ci w organizacji i odświeżeniu ubrań. Inną opcją jest zainwestowanie w spray do tkanin, aby pozbyć się zapachów. Ale tak czy inaczej, skończysz z szafą, która nie czuje już świeżości. Uzyskanie profesjonalnego stylisty, aby zorganizować swoją szafę jest świetną opcją, zbyt, jeśli można sobie na to pozwolić.

Organizowanie szafy w celu odświeżenia ubrań

Jeśli szukasz zorganizować swoją szafę i odświeżyć swoje ubrania, prawdopodobnie będziesz chciał uzyskać pomoc od kogoś, komu ufasz. Organizowanie w pojedynkę może być stresującym zadaniem, więc poproszenie kogoś zaufanego o pomoc może pomóc w uwolnieniu się od części stresu. Upewnij się, że poprosisz o pomoc kogoś, kogo znasz i komu całkowicie ufasz. Oto kilka pomocnych wskazówek, jak odświeżyć swoją garderobę.

Interesujące treści:  Jaką szafę wybrać do małego pokoju

Używanie sprayu do tkanin w celu wyeliminowania zapachów

Domowe spraye dezodorujące to kolejny świetny sposób na rozwiązanie problemu nieprzyjemnych zapachów w ubraniach. Głównym składnikiem tych sprayów jest ocet, który jest antybakteryjny i zabija 98 procent bakterii. Olejki eteryczne mogą również pomóc w zatuszowaniu zapachu. Oczar wirginijski to kolejne zioło o właściwościach antybakteryjnych, a jego zapach jest łagodny i przyjemny. Możesz również użyć bezzapachowego oczaru, jeśli nie jesteś zainteresowany użyciem olejków eterycznych.

Dobry spray do tkanin powinien być używany na kilka sposobów. Na przykład, jeśli nosisz określony strój każdego dnia, spray do tkanin, który jest zapachowy, nie usunie całkowicie zapachu. Możesz jednak obawiać się, że zapach nadal będzie się utrzymywał. Używanie sprayu do tkanin jest najlepszym rozwiązaniem, gdy masz dużą ilość ubrań podatnych na zapachy. W ten sposób nie będziesz musiał radzić sobie z nieprzyjemnym zapachem za każdym razem, gdy nosisz określony strój.

Interesujące treści:  Jaki zestaw z szafą wybrać do sali?

Jednym z najlepszych sprayów do tkanin jest Dreft. Jest on wykonany na bazie składników roślinnych i jest świetnym sposobem na uniknięcie śmierdzącej garderoby. Inną opcją jest odświeżacz do tkanin Grab Green. Ten spray do tkanin przychodzi w poręcznym combo trzech butelek zawierających siedem uncji każda. Możesz kupić pojedynczą butelkę lub używać jej w całości, aby zapobiec nieprzyjemnym zapachom w ubraniach.

Skorzystanie z pomocy stylisty, który pomoże Ci doprowadzić Twoją szafę do porządku

Choć może się wydawać, że sprawienie, by Twoja szafa wyglądała lepiej, nie jest niemożliwe. Osobisty stylista da Ci nowe spojrzenie na organizację i styl Twojej szafy. W zależności od wielkości Twojej szafy, mogą oni zalecić oddanie lub sprzedaż niektórych rzeczy. Inni mogą zasugerować oddanie i współprowadzenie reszty ubrań. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz remontu szafy, czy szybkiego odświeżenia garderoby, stylista może pomóc Ci nadać Twoim ubraniom odpowiedni kształt.

Interesujące treści:  Jaką szafę z biurkiem w środku wybrać do pokoju?

Skorzystanie z pomocy stylisty może być opłacalnym sposobem na odświeżenie garderoby. Proces porządkowania szafy polega na sortowaniu ubrań według kolorów, kategorii, a nawet wagi. Od jasnych do ciemnych, każda kategoria jest zorganizowana w oddzielną kategorię. Kiedy już posortujesz swoje rzeczy, stylista pomoże Ci znaleźć najlepszą kombinację dla Twojego kształtu ciała i garderoby.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Jaką szafę wybrać do małego pokoju
Czytaj Dalej

Jaką szafę wybrać do małego pokoju

Jeśli przestrzeń w Twojej sypialni jest na wagę złota, mniejsza szafa będzie idealnym rozwiązaniem. Dopasowane szafy są niepraktyczne…
Budowa pralki w dodatkowej szafie
Czytaj Dalej

Budowa pralki w dodatkowej szafie

Być może myślisz o zbudowaniu wolnostojącej pralki w dodatkowej szafie. Jednak może się okazać, że nie masz wystarczająco…
Jaką nowoczesną szafę wybrać do salonu
Czytaj Dalej

Jaką nowoczesną szafę wybrać do salonu

Dzisiejsze trendy w aranżacji wnętrz coraz częściej skupiają się na maksymalizacji efektywności i estetyki przestrzeni salonu. Jednym z…