Najważniejsze kolory mieszkań w sezonie jesień 2017

Przyszła jesień, coda się odczuć nie tylko po temperaturach, jakie panują na zewnątrz, po powoli włączanych w blokach ogrzewaniach, ale również po drzewach, które zaczynają przybierać magiczne kolory. Tej jesieni przenosimy się w naszych mieszkaniach do krainy pełnej magii oraz zadumy. Poniżej przedstawiamy najlepsze pomysły na aranżacje kolorystyczne tej jesieni.

Dom pełen zieleni

Jednym z podstawowych kolorów, jakie tej jesieni powinny obowiązkowo pojawić się w naszych mieszkaniach, powinna być zieleń w różnych odcieniach, chociaż najlepiej sprawdzają się te ciemne, pełne zadumy, w odcieniach butelkowych. W pokoju można skusić się na tapetę w roślinne desenie, można również niektóre meble, na przykład pufy czy sofę obić ciemnozielonym aksamitem, który będzie przydawał ciepła oraz przytulności wnętrzu. Świetnie sprawdzą się również elementy zieleni wkomponowane w resztę mieszkania, umieszczone na przykład w okolicach łóżka jako zasłonka czy coś w tym stylu.

Szarości zawsze w modzie

Bardzo klasycznym rozwiązaniem, wciąż modnym oraz coraz popularniejszym w naszych mieszkaniach jest stosowanie szarości w różnych odcieniach. Są one chłodne, a przy tym eleganckie oraz zawsze doskonale komponują się z innymi kolorami, na jaki tylko byśmy się nie zdecydowali. Możemy również stosować szarości w odcieniach niebieskiego – tej jesieni będą modne szarości w odcieniach od zgaszonego koloru niebieskiego, przez wszystkie inne odcienie aż do odcieni jasnych, dżinsowych.

2 comments on “Najważniejsze kolory mieszkań w sezonie jesień 2017
  1. justyna napisał(a):

    Mnie się chyba z tego zestawienia bardziej podobają szarości, są bardziej uniwersalne.

  2. marcin napisał(a):

    Nie chciałbym chyba mieć w domu ciemnozielonych tapet…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *