Modna jesień w twoim domu

Wraz z jesienią możemy spotkać nowe, obowiązujące obecnie trendy w wyposażeniu naszych mieszkań. Nietrudno się przekonać, że tegoroczna jesień będzie upływała pod znakiem ciepłych elementów, sprawiających wrażenie przytulności i przydających ciepła nawet najbardziej nowoczesnym mieszkaniom. Oto najpopularniejsze trendy w wyposażeniu wnętrz tej jesieni.

Tegoroczne kolory jesieni

W tym roku najważniejszym kolorem, jaki powinniśmy posiadać w domu, jest zieleń – najlepiej głęboka, butelkowa, dająca sto powodów do jesiennej zadumy, ale jednocześnie również ciepła. Można w pokoju nakleić tapetę na przykład w ciemnozielone, jesienne motywy roślinne, możemy również na przykład za łóżkiem powiesić sobie zieloną kotarę, która będzie się odcinała od całej reszty kompozycji.

Moda na szarości

Kolejnym obowiązkowym kolorem poza zielenią jest szary denim. Ten trend świadczy niezbicie o tym, że szarości, jakie zagościły w naszych wnętrzach, wcale nam się nie znudziły. Tej jesieni możemy w swoich mieszkaniach stosować wszystkie odcienie szarości, od tych wpadających w odcienie niebieskiego aż do odcieni dżinsu. Takie desenie świetnie sprawdzą się w salonie, gdzie możemy skusić się na przyklejenie na jednej ze ścian tapetę w szaro-niebieskie kwiaty. Jeśli dodać do tego dodatki w odcieniach równie modnego dzisiaj pastelowego różu, dostaniemy naprawdę oszałamiające kompozycje, które zachwycą ciebie oraz wszystkich twoich gości. Można również pozostać przy neutralnych, jasnych szarościach, dających nam zawsze wytchnienie po ciężkiej pracy.

2 comments on “Modna jesień w twoim domu
  1. justyna napisał(a):

    Takie gołębie szarości też są strasznie fajne do mieszkania, bardzo uspokajają.

  2. marcin napisał(a):

    Dobrze, że moja żona nie lubo różowych dodatków do mieszkania, tego bym raczej nie zniósł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *